21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.22godz.17min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pierwszy wywiad Nordiego Mukiele w PSG.

Nordi Mukiele został nowym zawodnikiem PSG, obrońca podpisał z klubem 5-letni kontrakt. Zawodnik został już zaprezentowany i ma za sobą pierwszy wywiad dla oficjalnej strony. Mamy dla was najciekawsze wypowiedzi.

Piłkarz, który dorastał w okolicach Paryża z reguły bardzo mocno identyfikuje się z klubem ze swoich okolic. Podobnie jest w przypadku Nordiego, który traktuje to jako ogromne wyzwanie, ale i szansę. To wciąż młody zawodnik, który wraca do ojczyzny, z pewnością będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony:

„Granie w moim rodzinnym mieście to spełnienie marzeń, dorastałem w regionie Paryża w Montreuil. Dlatego granie tutaj jest czymś niesamowitym, to ogromny honor, ale i duża odpowiedzialność. Dam z siebie wszystko, długo pracowałem na taką szansę i nie chce jej zmarnować”

 

 

 

 

 

Francuz rozwijał się od dłuższego czasu, mimo wszystko zdarzają mu się błędy, taka jest natura zdobywania doświadczenia. Luis Campos ufa swojemu wyborowi, dlatego za nim poszedł zarząd i zakontraktował piłkarza do 2027 roku licząc na jego dalszy rozwój. Zawodnik zdaje sobie sprawę, że doprowadziła go do tego jego terminacja:

„Zawsze staram się robić swoje, każdego dnia ciężko pracuje nad sobą, aby być jeszcze lepszym. Oczywiście teraz gdy jestem w PSG, jednym z największych klubów świata widać, że codzienna praca przez ostatnie lata popłaciła”

 

 

 

 

 

Oczywiste jest, że tak perspektywicznym zawodnikiem interesowały się również inne zespoły. Mimo wszystko młody zawodnik chciał wrócić do ojczyzny i dumnie reprezentować swój kraj w europejskich pucharach. To przykład na zamianę taktyki transferowej i zapowiadaną restrukturyzację, która jak widać powoli postępuje:

Gdy dowiedziałem się o zainteresowaniu PSG i tym jak o mnie zabiegają musiałem się zastanowić nad wyborem klubu. Było kilka opcji ale wróciłem do Francji, to duży krok naprzód. To nie była łatwa decyzja, ale czuje, że najlepsza dla mojego dalszego rozwoju.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *