17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.59min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Hugo Ekitike

Hugo Ekitike: PSG było logicznym wyborem

Hugo Ekitike dołączył do PSG o czym informowaliśmy w dniu wczorajszym. Zawodnik jest wypożyczony z opcją wykupu z Reims. Zobaczcie co powiedział w pierwszym wywiadzie po podpisaniu kontraktu.

Hugo, witamy w Paryżu. Jak się czujesz będąc zawodnikiem PSG?

Wiele emocji jest we mnie w tym momencie. Czuję radość i dumę, że mogłem podpisać tutaj kontrakt. To dla mnie wielki moment.

Co zadecydowało o podpisaniu kontraktu? 

Moje serce wybrało Paryż, jestem francuzem, to klub z mojego kraju i do tego z najlepszymi graczami na świecie. Sztab jest doświadczony i na pewno pomoże mi to w karierze. Chcę wygrywać trofea we wszystkich rozgrywkach i tutaj będzie to możliwe. Jestem tutaj, by stać się lepszym zawodnikiem. Dla mnie to był najbardziej logiczny ruch jaki mogłem podjąć. Moja rodzina jest z okolic Paryża i zawsze śledziłem grę tego zespołu.

Skończyłeś niedawno 20 lat. Będziesz jednym z najmłodszych w kadrze w tym momencie

Nie czuję presji, ponieważ zawsze byłem pewny siebie i wierzyłem w siebie.Chcę pokazać na boisku to co potrafię. Nie mam wątpliwości, że mi się to uda i jestem w stanie pokazać wszystko co najlepsze.

Co lubisz najbardziej w piłce?

Chce by moje bramki dawały ludziom przyjemność i radość. Chcę by ludzie mogli tego doświadczyć z trybun. Tak patrzę na piłkę nożną. PSG to świetny klub dla mnie i mam nadzieję, że będę mógł tutaj dawać raność ludziom.


Share

One Comment

  1. dawidos Reply

    Wolałbym mimo wszystko scamacce, ale akurat atak jest naszym najmniejszym problemem. Pragnę solidnego wzmocnienia drugiej linii, bo sam vitinha to jednak za mało. PSG niby jest znane z tego, że szasta pieniędzmi, ale tak naprawdę to w tym okienku transferowym jest bardzo krucho.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *