20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.8min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Nasser Al-Khelaïfi

Nasser Al-Khelaïfi o nowej strategii PSG

Nasser Al-Khelaïfi spotkał się z dziennikarzami francuskich oraz zagranicznych mediów, by przedstawić w formie wywiadu nową strategię PSG. Zobaczcie co miał do powiedzenia główny zarządca PSG. 

Nasser Al-Khelaïfi o oczekiwaniach

„Spodziewamy się więcej od zawodników. Chcemy, by zrobili więcej, dużo więcej. Ewidentnie nie byliśmy dobrzy  w poprzednim sezonie. Na następny sezon cel jest jasny, codziennie musimy dawać z siebie 200%. Musimy dawać więcej dla tej koszulki i zobaczymy co się wydarzy w czasie sezonu. Musimy być znowu głodni sukcesów. Wiele musi się zmienić w naszym klubie byśmy mogli unikać kontuzji, zawieszeń oraz błędów, które zmieniają spotkania. Musimy przestać mówić- wygrajmy ten mecz a musimy zacząć budować coś na czym będziemy stawiać fundamenty. Potrzeba nam więcej dyscypliny zarówno na boisku jak i w szatni. Każdy kto chce zostać w sferze komfortu nie ma zamiaru walczyć musi odejść. Musimy stworzyć prawdziwy zespół i to będzie zadanie dla managera na tej okres. Potrzebujemy zawodników, którzy będą dumni z noszenia koszulki PSG.”

O przyszłości klubu

„Mamy zamiar stworzyć najlepszą akademię piłkarską na świecie. Moim celem jest, by w ciągu kilku sezonów mieć zawodników tylko z naszej akademii. To bardzo utalentowany region a najbardziej utalentowani zasługują, by grać w PSG. 11 lat temu mówiłem, że chce rozwinąć Messiego, dziś mówimy, że chcemy rozwijać Mbappe. Nie będzie łatwo, ale zrobię wszystko, by to się wydarzyło. Cel mamy jasny i chcemy go realizować”

O nowym managerze

„Mamy krótką listę trenerów. Jesteśmy w rozmowach z Niceą i nie jest to tajemnica. Mam nadzieję, że osiągniemy porozumienie bardzo szybko, ale szanuję Nicę i ich prezydenta. Musimy jednak bronić naszych interesów.”

O Luisie Camposie

„Luis skupi się na pierwszym zespole. Musimy rozwijać nowych dyrektorów, musimy ich sprawdzić, by mogli znaleźć zawodników, którzy będą dumni z grania w PSG. Nic innego się dla nas nie liczy. Chciałbym również podziękować Leonardo. Zrobił wielką rzecz i życzę mu wszystkiego najlepszego. Taka jest piłka i wiem, że wiele klubów będzie zainteresowanych jego osobą. Ma spore doświadczenie i to mu pomoże.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *