21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.37min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Gianluighi Donnarumma

Gianluigi Donnarumma :Czuję się tutaj dobrze

Gianluigi Donnarumma zabrał głos po pierwszym roku spędzonym w PSG. Zobaczcie co miał do powiedzenia bramkarz PSG.

Gigio, jak oceniasz ten sezon z tytułem na końcu?

„To świetny czas, dla mnie to pierwszy tytuł jeśli chodzi o mistrzostwo ligi.Jestem bardzo szczęśliwy, że dokonałem tego z PSG. Cieszę się również, że mamy 10 tytuł jako klub.”

Dla ciebie był to pierwszy sezon w Paryżu. Jak go oceniasz?

„Dla mnie był to wyjątkowy rok, ale zarazem bardzo trudny. Dziwnie się czułem po eliminacji z Ligi mistrzów. Mieliśmy trudności, by się z tym pogodzić, ale zaakceptowaliśmy ten wynik. Musieliśmy iść dalej, ponieważ czekała nas jeszcze walka o tytuł. Ogólnie sezon był w mojej ocenie dobry. Nie możemy być do końca usatysfakcjonowani ze względu na odpadnięcie z Ligi Mistrzów, ale wygraliśmy ligę.”

Byłeś zaskoczony poziomem Ligue 1?

„Wielu ludzi patrząc na tą ligę myśli, że wygranie jej jest łatwe. To naprawdę trudna liga i nie da się jej łatwo wygrać. Są w lidze wielkie kluby, które chcą wygrywać, które mają kibiców. Nie jest łatwo wygrać ligę i trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Trzeba pracować na 100%, ponieważ jeśli nie pracujesz na maksa to potem punktów może zacząć ci brakować.”

Nie przegraliście u siebie w domu…

„Tak, to była specjalna rzecz w mojej ocenie dla całego zespołu. Granie tutaj przyprawia Cię o ciarki i daje poczucie niesamowitości. Kibice są fantastyczni, ciągle nas wspierają. Chce się grać przy takiej publiczności i takich kibicach. Jestem szczęśliwy mogąc grać przy nich.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *