21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.52min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Kylian Mbappe

Kylian Mbappe: To była moja decyzja

Kylian Mbappe wypowiedział się w oficjalnej stronie PSG na temat swojej decyzji o pozostaniu w PSG i przyszłości w klubie. Zobaczcie co powiedział napastnik mistrza Francji.

Kylian Mbappe o swej decyzji

„Podjąłem decyzję w zeszłym tygodniu. Nie mówiłem o tym nikomu, ponieważ klub chciał utrzymać to w tajemnicy. Mam wielki respekt do Florentino Pereza więc zadzwoniłem do niego osobiście, by poinformować o decyzji. Zawodnicy dowiedzieli się o mojej decyzji w szatni. W zeszłym roku chciałem odejść, ale każdy rok jest inny, dużo się nauczyłem i inaczej patrzę na kolejny sezon. Potrzebowałem czasu, by podjąć najlepszą z możliwych decyzji. Chciałem również, by była to moja decyzja. Mam wielki sentyment do Francji, w PSG zmienił się projekt i to sprawiło, że chcę tutaj zostać. Moja historia tutaj jeszcze się nie zakończyła i czas pisać kolejne rozdziały.”

O swych obowiązkach

„Jestem piłkarzem i w takiej roli chciałbym pozostać i być postrzegany. Lubię dyskutować i rozmawiać o piłce, ale tutaj moje obowiązki się kończą. Na murawie takie obowiązki dostaje się w czasie, odpowiedzialność rośnie i tak zdobywa się respekt w szatni. Mamy kapitana, który zasłużył na opaskę i dobrze zarządza naszą szatnią. Ja opaski nie potrzebuję, by być ważną częścią zespołu na murawie i w szatni.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *