21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.23godz.19min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino:To wielka chwila móc dzielić radość

Mauricio Pochettino oraz Ismael Gharbi zabrali głos po spotkaniu z Troyes. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec oraz zawodnik, który debiutował w PSG.

Mauricio Pochettino:

„Myślę, że najważniejsze w tym meczu dla mnie jako trenera było zachowanie Ismaela po meczu. Podszedł do mnie i wyściskał mnie. Wiem co to znaczy dla mnie jako trenera, ponieważ miałem takie sytuacje w Espanyolu, Southampton czy też w Tottenhamie. To bezcenne czuć takie emocje i mieć możliwość cieszenia się z zawodnikami. Mam nadzieję, że zbuduje on swoją karierę na przyszłość w tym wielkim klubie.”

Ismael Gharbi

„Czekałem na ten moment wiele czasu, marzyłem o tym i dla mnie było to ważne wydarzenie. Debiut w pierwszej drużynie na Parc Des Princes. To był dla mnie zaszczyt móc zagrać tutaj w tym spotkaniu. Chciałbym, by w przyszłości tych momentów było więcej. Jestem bardzo szczęśliwy. Moim kolejnym celem jest po prostu granie jak największej ilości spotkań. Mam nadzieję, że mi się to uda. Będę dawać z siebie wszystko co mam. Mam nadzieję, że mój sen będzie trwać. Nie mogłem sobie wymarzyć, by móc trenować z Mbappe, Neymarem czy też Messim a teraz mogłem zagrać u ich boku. To fantastyczna sprawa móc do nich podawać i otrzymywać podania. Spełnił się mój sen i moje marzenia. Cieszę się, że to wszystko widzieli moi rodzice.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *