28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.2min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino przed Strasbourgiem

Mauricio Pochettino spotkał się z dziennikarzami przed spotkaniem ze Strasbourgiem. Zobaczcie co powiedział o spotkaniu, rywalach oraz Neymarze. 

O motywacji 

„Kiedy osiągasz cel jaki było mistrzostwo to normalnym jest, że wszyscy mamy dobre nastawienie. Zespół trenował dobrze, jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania. Chcemy wygrać wszystkie spotkania do końca ligi. Niezwykle ważnym jest by zachować się profesjonalnie, by ciągle być w rywalizacji i pokazać, że nie odpuszczamy. Kylian Mbappe ma teraz motywacje do zdobycia tytułu króla strzelców i wszyscy mu w tym pomożemy. Niektórzy dostaną również szansę pokazania się w większym wymiarze czasu.”

Mauricio Pochettino o rywalach

„Strasbourg ma niesamowity sezon. Chciałbym im pogratulować niezależnie od tego czy będą grać w europie czy też nie. To ciężki zespół do gry ponieważ grają bardzo dobrze, nie poddają się. Imponowali przez cały sezon. Mają bardzo dobrych piłkarzy.”

O Neymarze

Neymar to wielki talent, nie ma co temu zaprzeczać. W tym sezonie miał kontuzję, która okazała się poważna w skutkach. Ciężko było mu złapać pewność siebie. Miał swoje wzloty i upadki w tym sezonie, ale to podobnie jak cały zespół. Rozmawiałem o tym z Lionele Messim. Wiemy, że ten sezon inaczej by wyglądał gdybyśmy wygrali z Realem. Linia pomiędzy sukcesem a porażką jest bardzo ciężka, u nas ograniczyła się do tego spotkania z Realem.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *