21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.19min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mauricio Pochettino przed Lens

Mauricio Pochettino spotkał się z dziennikarzami przed spotkaniem z Lens. Mecz ten może zadecydować o mistrzostwie Francji. Zobaczcie co powiedział trener przed spotkaniem.

Mauricio Pochettino o Lens

„Mamy respekt przed rywalem, to solidny zespół. Mają dobrych zawodników i trenera, który dobrze ich prowadzi. Dla nas to będzie kolejne trudne spotkanie, ale musimy zagrać dobrze jeśli chcemy świętować. Rywale mają fizyczną siłę i piłkarską jakość, by sprawić nam problemy.”

O tytule

„Trzeba znać wartość każdego tytułu. Jeśli nie wygrywasz to jest problem. Jeśli wygrywasz to nie możesz deprecjonować tego sukcesu. To zawsze ważne dla klubu, zawodników, kibiców, by wygrywać trofea. WIerzymy, że kibice będą mogli świętować z nami. Chcemy dobrej atmosfery oraz zabawy na koniec. Krytykę wysłuchamy, ale kibice są dla nas zawsze ważni.”

Rotacja w składzie

„Najważniejsze jest trofeum, potem możemy rotować składem i wprowadzać nowych zawodników, ale na ten moment zagramy najlepszym składem. Icardi jest kontuzjowany, więc nie będzie go z nami. Wierzę, że wróci jeszcze w tym sezonie.”

O systemie 3-5-2 

„Wszystko może się zmieniać, także opcje naszej gry. Jestem zadowolony jak to funkcjonowało w Angers. W ataku mogliśmy mieć dzięki temu ustawieniu Danilo bardzo głęboko na murawie, więc wyglądało to jakbyśmy mieli trzech obrońców. Idea grania w ataku będzie podobna, ale musimy popracować nad grą w obronie w takim ustawieniu.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *