03.06.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Clermont Foot
Do meczu pozostało:
6dn.3godz.46min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Klasyk to coś więcej niż mecz

Mauricio Pochettino zabrał głos przed spotkaniem z Marsylią. Zobaczcie co powiedział nasz trener przed klasykiem Ligi Francuskiej.

Mauricio Pochettino o klasyku

„Liga jest naszym celem. Chcemy wygrać z Marsylią. Klasyk to zawsze specjalne spotkanie. Miałem okazję grać w nim jako zawodnik, kapitan i teraz jako trener. To zupełnie inne spotkanie a na szali są nie tylko trzy punkty. To coś więcej niż zwykły piłkarski mecz. Mamy zawodników, którzy wiedzą jak ważne jest to spotkanie dla klubu, kibiców i naszych rodzin. Chcemy pokazać najlepszą wersję naszej drużyny w jutrzejszym spotkaniu.”

O rywalach

„Mają znakomity sezon i dużo energii. Technicznie grają bardzo dobrze, mają możliwości zablokowania przeciwnika i często na tym korzystają. Są niezwykle szybcy w grze z kontry.”

O kibicach 

„Z naszymi kibicami zespół jest mocniejszy. Oni dają nam dodatkową siłę i motywacje. Mam nadzieję, że będziemy wspierani przez całe spotkanie.”

O Kylianie Mbappe

„Mamy dobre relacje z zawodnikami. Na tym poziomie relacje ludzkie są bardzo ważne a my je budowaliśmy przez dłuższy czas. Widzimy jak rośnie i jak się rozwija.”

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.