17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.35min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Jesteśmy wszyscy razem

Mauricio Pochettino zabrał głos po wygranym spotkaniu z Bordeaux. Wygrana nieznacznie poprawiła humory po przegranej z Realem, ale ciężko nie ukrywać, że spotkania ligowe zeszły na drugi plan w tej fazie sezonu.

Mauricio Pochettino:

„To było trudne spotkanie. Wiedzieliśmy, że Bordeaux będzie walczyć, by zdobyć punkty na naszym terenie. Zespół pozytywnie i profesjonalnie podszedł do tego spotkania. Mistrzostwo? Myślę, że to najważniejsza sprawa teraz, musimy być skoncentrowani na walce do końca. Wszyscy jesteśmy zawiedzeni spotkaniem w Lidze Mistrzów i odpadnięciem, ale w tej chwili nic nie zmienimy. Respektujemy to co się wydarzyło i bierzemy za to odpowiedzialność. Musimy sprawić, by te doświadczenie wpłynęło pozytywnie na naszą przyszłość. Musimy wyciągnąć z tego lekcję i przyjąć tą naukę, trzeba starać się poprawić. Trzy punkty z dzisiaj pozwalają nam spojrzeć na wszystko nieco z dystansu, lekko poprawić humory i przybliżyć nas do kolejnego mistrzostwa.”

Mauricio Pochettino o kibicach 

„Myślę, że kibice mieli wpływ na naszych zawodników. Ciężko nie zauważyć, że były to nich kierowane pretensje. Rozumiem rozczarowanie i frustrację kibiców. Jesteśmy wszyscy jednym zespołem i musimy to przeżyć wspólnie. Tak jak powiedziałem, bierzemy odpowiedzialność za to co się wydarzyło. Taka jest piłka i my to rozumiemy.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *