20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.6min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leonardo PSG

Leonardo: Ciężko przełknąć porażkę

Leonardo zabrał głos po wczorajszej przegranej z Realem. Dyrektor sportowy Leonardo miał sporo pretensji do sędziego spotkania. Zobaczcie co miał do powiedzenia Brazylijczyk.

Leonardo: 

„Ciężko przełknąć porażkę. Musimy to wszystko przeanalizować. Incydent z faulem na Donnarummie był kluczowy. Od tego momentu grało nam się bardzo ciężko, straciliśmy kontrolę nad spotkaniem. Musimy poszukać rozwiązania na taką sytuacje. Dla nas to smutne, że decyzja arbitra może mieć taki wpływ na spotkanie w takim momencie. Powinniśmy zachować spokój i grać swoje, niestety popełniliśmy błędy. Do przerwy byliśmy naprawdę dobrze zorganizowanym zespołem.”

O przyszłości trenera

„Nie powinniśmy wszystkiego przekreślać. Celem było wygranie Ligi Mistrzów i do przerwy byliśmy w kolejnej rundzie. Teraz musimy podnieść zespół, by rozegrać do końca spotkania ligowe. Nie możemy stracić koncentracji. Musimy pokazać jedność. Pochettino to ciągle część naszego projektu na ten sezon. Nie czas rozmawiać o zmianach w tym momencie.”


Share

2 Comments

  1. Rafa Reply

    Z tym faulem na bramkarzu to widzieli go chyba tylko on i pochetino. Żal że nie potrafią przegrywać, ale widać że poziom frustracji jest już niebotyczny

  2. Shasta Reply

    Faul widzieli tylko ci którzy chcieli go widzieć, czyli ci którzy nie potrafią się z porażka pogodzić (czyt. Pochettino, Leonardo i Khelaifi)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *