03.12.2023, g. 13:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Le Havre vs PSG
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.56min.
19.00 X5.00 21.33 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Z Realem będzie inny mecz

Mauricio Pochettino oraz Thilo Kehrer zabrali głos po spotkaniu z Niceą. Zobaczcie co powiedzieli trener oraz obrońca naszego zespołu po przegranej.

Mauricio Pochettino: 

„Jesteśmy bardzo zawiedzeni po tym spotkaniu. Kontrolowaliśmy mecz, ale nie strzeliliśmy bramki. Gdy gra jest otwarta wszystko się może zdarzyć, łącznie ze stratą bramki w końcówce i tego właśnie doświadczyliśmy.  Wynik nas smuci, to była równa gra. Jeśli nie umiesz wygrać to takie spotkania trzeba remisować. Były pozytywne aspekty w naszej grze, ale wiele trzeba poprawić. Z Realem będzie to inne spotkanie i nie można porównywać tych dwóch spotkań.”

Thilo Kehrer

„Mieliśmy trudności w znalezieniu ostatniego podania, ostatnie akcje jedynie były efektywne i mogliśmy pokusić się o bramkę. Gdybyśmy strzelili jako pierwsi to była duża szansa na wygranie spotkania. Jesteśmy zawiedzeni porażką, ale koncentrujemy się tylko na spotkaniu z Realem. 

Mieliśmy pozytywne momenty w tym spotkaniu, ale Nice pokazało, że w domowych spotkaniach mają najlepszą defensywę w Ligue 1. Ciężko było nam znaleźć przestrzenie i kreować okazje. Myślę, że nasze budowanie akcji było dobre, mieliśmy kontrolę w pod polem karnym przeciwnika, ale zabrakło małych rzeczy, które byłyby efektywne. Z dobrych rzeczy to dobrze broniliśmy kontrataki. Jeden odpuściliśmy i padła z tego bramka. Rywale byli w tym momencie zabójczo skuteczni. Myślimy o pozytywach i z takim nastawieniem wyjdziemy na Real Madryt.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *