09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.7min.
11.25 X7.00 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mauricio Pochettino przed spotkaniem z OGC Nice

Już jutro podopieczni trenera zmierzą się w Ligue 1 z wysoko notowaną drużyną z Nicei. Przed spotkaniem klubowemu portalowi wywiadu udzielił Mauricio Pochettino, który nie ukrywa, że to spotkanie będzie dobrym przetarciem przed meczem z Realem.

OGC Nice

„Musimy być bardzo skupieni przed własną bramką. Musimy znaleźć najlepszy sposób na kreowanie akcji i zdobywanie bramek. Ważny jest też balans, Nicea z pewnością sprawi nam kłopoty, to dobrze zorganizowana drużyna, która ma wysoką pozycje w lidze. Takie przetarcie przed rewanżem z Realem może być bardzo dobre, zagrać z wysoko notowanym przeciwnikiem. Dobry wynik w tym spotkaniu pozwoli nam mentalnie przygotować się do wyjazdu do Madrytu. Robimy postępy, bardzo licze na to, że rewanżowe spotkanie w LM będzie kamieniem milowym. Ale teraz czas na Niceę, myślę, że jesteśmy w dobrej sytuacji. Atmosfera jest spokojna, a nastawienie na treningach dobre. Liczymy na pewne zwycięstwo”

Real Madryt

„Teraz skupiamy się na meczu z Niceą, musimy znaleźć odpowiednią taktykę, aby zwyciężyć. Niestety, zabraknie z nami kilku zawodników, zobaczymy po sobotnim meczu, kto będzie dostępny. Musimy być konkurencyjni i skupieni na sobocie. To jest moje lekarstwo, kiedy jesteś zawsze maksymalnie skupiony, przygotowania do takiego meczu przychodzą naturalnie i bez dodatkowego stresu”

Mecze wyjazdowe i domowe

To może się wydarzyć w trakcie sezonu. WIelu dużym klubom zdarza się, że grają gorzej poza swoim boiskiem. Nie ma aspektu, który dokładnie by to determinował. W każdym spotkaniu chcemy dać z siebie wszystko, nieważne, czy w domu, czy na wyjeździe. Analizujemy nasz sposób gry, staramy się dominować. Musimy także docenić wkład naszych kibiców, którzy tworzą atmosferę i dają energię, co ma wpływ nie tylko na naszych zawodników, ale także negatywnie wpływa na przeciwników.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *