25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.5godz.32min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Czeka nas ciężkie spotkanie

Mauricio Pochettino zabrał głos przed spotkaniem z ST.Etienne. Trener PSG odpowiadał na pytania podczas spotkania medialnego. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener.

Mauricio Pochettino o rywalach:

„Przeciwko Nantes mieliśmy trochę dobrych rzeczy, ale popełniliśmy sporo pomyłek na murawie, które kosztowały nas wygraną. Naszym obowiązkiem jest podejść do spotkania skoncentrowanym. St.Etienne to bardzo dobry zespół i musimy przewidywać ich grę, by nie stracić bramek. Spodziewamy się spotkania z bardzo trudnym do pokonania rywalem.”

O wykończaniu akcji 

„Nie jestem zaniepokojony, że nie strzelamy bramek. Martwiłbym się, gdybyśmy tych szans nie mieli. Mamy znakomitych zawodników, którzy potrafią strzelać bramki z każdej sytuacji. W tym tygodniu pracowaliśmy nad tym, musimy to poprawić w kolejnych spotkaniach. Ćwiczymy również przejście z defensywy do ataku oraz kontrolowanie przestrzeni. Nie mam wątpliwości, że będziemy strzelać bramki z takim zespołem jaki mamy.”

O Kylianie Mbappe 

Kylian to znakomity zawodnik, który gra regularnie. Jeśli nie zagra jednego spotkania to nie będzie problem dla niego, nie wytrąci się z rytmu .Myślę, że gdy zagra świeżości to będzie to dla niego dobre i pokaże swoją jakość.”

O Sergio Ramosie 

„Sergio cierpi najmocniej ponieważ nie gra w piłkę. Staramy się mu pomóc, mamy świetny sztab medyczny i staramy się znaleźć najlepszą terapię w jego sytuacji. Staramy się go wspierać jeśli chodzi o jego zdrowie psychiczne. To zawsze trudna sytuacja dla zawodnika. Wiemy, że chce grać w piłkę i być częścią zespołu, rozgrywek.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *