21.05.2022, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Metz
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.54min.
11.16 X8.50 213.50 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Utrzymać poziom

Mauricio Pochettino zabrał głos przed spotkaniem z Nantes.Trener PSG odpowiadał na pytania podczas spotkania medialnego. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener.

Mauricio Pochettino o rywalach 

„Wszystkie spotkania są inne. Rywale robią dobrą pracę w tym sezonie, są w środku tabeli, ale zasługują na więcej. Zespół rywali zawsze ma większą motywację grając przeciwko PSG. Czujemy się dobrze i jesteśmy skoncentrowani na kolejnym spotkaniu. Wszystkie punkty są dla nas ważne w tym momencie.”

O poziomie swojego zespołu

„Granie po spotkaniu z Realem, które wygraliśmy może być dla nas zgubne jeśli źle to niego podjedziemy. Spotkanie z Realem było niesamowite, wygraliśmy w końcówce, ale musimy pozostać spokojni. To był to dopiero pierwszy mecz i czeka nas teraz kolejne 90 minut w Madrycie. Byliśmy skoncentrowani na zadaniu i tak musi pozostać w pozostałych spotkaniach.”

O Neymarze 

„Możliwe, że jutro zacznie od początku. Zaczął trenować i radzi sobie bardzo dobrze. Dał dobrą zamianę w spotkaniu z Realem, ponieważ ma wielką energię. Bardzo poważnie podchodził do swej rehabilitacji i pracy gdy był kontuzjowany. Dyskomfort związany z kontuzją jest już za nim i teraz może się skupić na spotkaniach i pomocy zespołowi.”

O Leo Messim 

„To najlepszy piłkarz na świecie. On reprezentuje piłkę nożną. Nietrafienie karnego nie wpłynie na jego grę czy formę. Zagrał dobrze spotkanie i to się liczy dla nas wszystkich.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.