05.08.2023, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs Toulouse
Do meczu pozostało:
60dn.18godz.21min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Musimy utrzymać dobrą formę

Mauricio Pochettino zabrał głos przed spotkaniem z Rennes. Trener PSG odpowiadał na pytania podczas spotkania medialnego. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener.

Mauricio Pochettino o rywalach

„Przeciwnik to zespół, który ma dobrych piłkarzy oraz świetnego managera. Młody skład z wielkimi talentami na pewno będzie trudnym rywalem. NIe będzie łatwo, więc ponownie musimy dać z siebie 100% w każdym aspekcie.”

O zespole 

„Musimy utrzymać nasze podejście. To bardzo ważne by utrzymać „momentum”, które mamy i grać dalej w takim stylu jak ostatnio. Graliśmy świetnie z Lille i jutro musimy zagrać jeszcze lepiej z Rennes. Jesteśmy skoncentrowali i liczymy, że poprawimy jeszcze niektóre aspekty.”

O najbliższych spotkaniach

„W piłce ludzie lubią sensacje, lubią jak coś się dzieje. W przygotowaniach do najważniejszych spotkaniach ważne jest, by wszystko było w okół ciebie pozytywne. Jesteśmy skoncentrowani na jutrzejszym spotkaniu, bo to pozwoli nam wejść dobrze w przygotowania do wtorkowego spotkania. Staramy się poprawiać z dnia na dzień, ale na wszystko trzeba czasu. Ogólnie jestem zadowolony z progresu jaki zrobiliśmy a przed nami kluczowy miesiąc.”

O Kylianie Mbappe

Kylian może zagrać na każdej pozycji w ataku. Potrzebuje przestrzeni, by wykorzystać swoje atuty. Lubimy dawać wolność zawodnikom więc mamy nadzieję, że będzie to wykorzystywać.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.