21.05.2022, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Metz
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.29min.
11.16 X8.50 213.50 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Leandro Paredes

Leandro Paredes: Spotkanie z Lille zawsze jest ciężkie

Leandro Paredes porozmawiał z oficjalną stroną PSG przed spotkaniem z Lille. Zobaczcie co miał do powiedzenia pomocnik PSG.

Leandro wróćmy jeszcze na chwilę do spotkania i eliminacji z Niceą.

Leandro Paredes: „Musimy szybko się pozbierać, ponieważ nie ma co rozpamiętywać za bardzo takich spotkań. Ciężko nam przeboleć porażkę i odpadnięcie z pucharu, ale musimy myśleć o tym co przed nami. Mamy ważne spotkania w miesiącu, czeka nas spotkanie z Realem Madryt w niedalekiej przyszłości. Wierzymy, że osiągniemy pozytywne rezultaty.”

Jak oceniasz ligę w tym sezonie? 

„Widać, że zespoły są lepsze z każdym rokiem. Każdy pracuje ciężko, są coraz lepsi trenerzy oraz zawodnicy. Spotkania są bardzo ciężkie i musimy być mocno skoncentrowani, by wygrywać spotkania na murawie. Przygotowanie do tych spotkań jest niezwykle ważne.”

Póki co jesteście liderem w sezonie…

„Gramy, by wygrywać, chcemy wygrać lig oraz inne rozgrywki, które przed nami. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ rywale również mają dobre drużyny i grają bardzo dobrze. Skupiamy się na sobie i walczymy w każdym spotkaniu.”

W niedzielę czeka was spotkanie z Lille

„Lubimy grać przeciwko temu zespołowi, ponieważ to topowy zespół. Grają w piłkę i starają się kontrolować spotkanie i dać show. Myślę, że to będzie bardzo dobre spotkanie. Liczymy na dobry rezultat.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.