25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
3dn.4godz.16min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Nuno Mendes: Gra była pozytywna z naszej strony

Mauricio Pochettino oraz Nuno Mendes zabrali głos po porażce w Pucharze Francji. Paryżanie odpadli po rzutach karnych w spotkaniu z Niceą a bohaterem spotkania został Marcin Bułka.

Maurico Pochettino:

„Jesteśmy bardzo zawiedzeni, przegraliśmy w karnych i to nas boli. Myślę, że byliśmy lepszym zespołem, ale to nie wystarczyło do wygranej. Karne to loteria i dziś to nie był nasz wieczór. W Pucharze graliśmy dobrze spotkania dlatego tak bardzo boli nas dzisiejsza porażka. Musimy jednak patrzeć pozytywnie w przyszłości i być silnym przed następnym spotkaniem.”

Nuno Mendes:

„Mecz z naszej strony był pozytywny. Niestety nie byliśmy w stanie przejść do następnej rundy. Musimy dalej pracować, by mieć optymalną formę. Czułem się dobrze na murawie, zrobiłem co do mnie należało i starałem się pomóc zespołowi w najlepszy możliwy sposób. Niestety to nie wystarczyła do wygranej. WIele dla nas znaczy, by kibice byli na stadionie tak jak dzisiaj. Cieszymy się, że więcej kibiców będzie mogło zobaczyć kolejne spotkania. Ich doping mocno nam pomaga.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *