25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.5godz.54min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino:Spodziewamy się ciężkiego spotkania

Mauricio Pochettino zabrał głos przed spotkaniem z Niceą w ramach rozgrywek Pucharu Francji. Zobaczcie co przed poniedziałkowym spotkaniem powiedział trener PSG.

Mauricio Pochettino o rywalach

„Rywale wykonali bardzo dobrą robotę w klubie. Mają solidny zespół i blok obronny, który nie zostawia wiele miejsca rywalom. Są silni w grze z kontry, to bardzo trudny zespół przeciwko któremu musimy zagrać. Mamy w pamięci mecz ligowy, który nie był łatwy, spodziewamy się wiec ciężkiego spotkania.”

O kontuzji Sergio Ramosa

„W kontuzji mięśniowej jaką doznał Ramos najważniejszy jest ciągły monitoring, więc ciężko przewidzieć jak długo nie będzie z nami w treningu.”

Młodych w składzie na puchar

„Jasne jest, że mamy młodych zawodników i dla nich dobrze jest zagrać w takich spotkaniach. Szczególnie w momencie gdy kilku naszych zawodników jest na kadrze. Chcemy, by młodzi byli częścią naszego zespołowego sukcesu. Niektórzy z nich będą w składzie na to spotkanie, ponieważ zasłużyli na to swoją pracą. To czy zagrają to już jest osobna kwestia.”

O Messim 

„Trenował z nami w tygodniu po przebyciu Covid 19. Myślę, że doszedł do formy i jest w stanie zagrać w poniedziałkowym spotkaniu.”

O terminarzu 

„Pracujemy cały czas biorąc pod uwagę warunki jakie mamy. Kontuzje, wirus oraz inne absencje zawsze będą z nami. Fizyczna praca jest ważna, szczególnie kiedy mamy taki moment sezonu jak teraz. Szukamy możliwości pracy nad pewnymi aspektami taktycznymi. Mamy nadzieję, że to zaprocentuje w przyszłości.”

O powrocie Paredesa

„Nie sądzę, by mógł zagrać w tym spotkaniu. Wrócił do nas wcześniej rano i wziął udział w treningu. Był w pierwszej części i wszystko było ok, ale pamiętajmy, że miał długą podróż. Jeśli będzie potrzeba to może zagrać od początku, ale nie będziemy ryzykować.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *