21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.18godz.41min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Thilo Kehrer

Thilo Kehrer: „Mam nadzieje, że uda mi się pokazać najlepszą wersję siebie”

Thilo Kehrer zalicza na prawde dobre wejście w 2022 rok, ma już na koncie dwie bramki i solidne występy. Niemiec klubowej stronie udzielił kilku odpowiedzi, gdzie tkwi powód jego dobrej dyspozycji.

Thilo, na początku 2022 roku wszystko układa się dla ciebie dobrze, jak się z tym czujesz?

„Bardzo dobrze, zagraliśmy w tym roku kilka dobrych spotkań. W końcu czuje się dobrze na boisku, zyskałem pewną swobodę. Chcę jak najlepiej wywiązywać się ze swojej roli na boisku, a przede wszystkim chce utrzymać dobrą dyspozycję. Mam nadzieje, że uda mi się pokazać najlepszą wersję siebie.

Kiedy wspomniałeś o poczuciu wolności na boisku, czy to też oznacza, że możesz teraz grać bardziej spontanicznie?

„W przeszłości miałem kilka trudnych momentów naznaczonych kontuzjami. Miałem też problemy na boisku i nie czułem się w 100% wolny. W tym sezonie czuje się bardzo dobrze, nie myśle za dużo. Jestem tu i teraz, dlatego mogę próbować nowe rzeczy 

Jak radzisz sobie z krytyką, która jest nieodłączna na takim poziomie?

„Jestem wobec siebie bardzo krytyczny. Analizuje i oglądam mecze, aby móc przejrzeć każdą sytuację. Szczególnie, że telewizja daje inny punkt widzenia, inaczej jest gdy grasz i oglądasz.Dlatego staram się bardzo często oglądac swoje występy i analizować swoje sytuacje. Jeśli chodzi o resztę to kwestia pracy nad sobą, cały czas to robię. Mam przekonanie, że to popłaca, poza tym wiele jeszcze muszę się nauczyć”

 Gracie przeciwko Nicei w Pucharze Francji w poniedziałek. Czy to specyficzna rywalizacja do gry?

„Tak, to dla nas bardzo ważny cel, wiemy, że gdy przegramy, odpadniemy. Dlatego musimy być przygotowani na każdą ewentualność i zawsze skupieni. Szczególnie, gdy gda się przeciwko Nicei, która jest bardzo dobrym zespołem i są obecnie drudzy w lidze. Dlatego nie możemy dać się zaskoczyć”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *