16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.34min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Zlatan Ibrahimovic

Zlatan Ibrahimović: Klub się rozwinął gdy w nim byłem

Zlatan Ibrahimovic zabrał głos przy okazji premiery swojej najnowszej książki. Obecnie zawodnik Milanu wypowiedział się na temat PSG oraz swojej przeszłości w klubie. Zobaczcie co miał do powiedzenia były napastnik PSG.

Zlatan Ibrahimovic o przybyciu do PSG

„Miałem wrażenie, że nie będę mógł pomóc zespołowi. Nie byłem przyzwyczajony do grania przy małej ilości kibiców. Potem przyjechałem, zobaczyłem, że stadiony są ok i wszystko było do przyjęcia. W końcu była to dla mnie dobra sytuacja.Przez cztery lata klub się rozwinął. Porównajcie sobie PSG przed moim przyjściem a po nim. Podjęliśmy wyzwanie i to się opłaciło.”

O Lidze Mistrzów w PSG

„Prowadzenie klubu to praca 24 godziny na dobę. To również gra pełna wzlotów i upadków. Chelsea Abramowicza czekała 10 lat na wygraną. Klub z każdym dniem był większy, rozwijał się. Trenowanie takiej grupy zawodników nie jest łatwe, ale widzę, że PSG sobie radzi w tym momencie.”

O Kylianie Mbappe

„Wszystko zależy od tego czego chce Kylian. Jeśli wyjazd według niego będzie dobrą decyzją to będzie to dla niego świetna sprawa. Rozumiem, że Paryż będzie cierpiał, ale liczy się tylko on. Utrzymanie Mbappe w Paryżu byłoby wspaniałe dla klubu, ale trzeba zapytać jego czy wspaniale byłoby zostać.”

O posadzie dyrektora w Paryżu

„W dniu w którym będę chciał zostać dyrektorem sportowym PSG to nim będę.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *