24.09.2023, g. 20:45
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Marseille
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.36min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Byliśmy cierpliwi

Mauricio Pochettino wraz z Keylorem Navasem zabrali głos po spotkaniu z Reims. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec PSG oraz bramkarz zespołu.

Mauricio Pochettino:

„Myślę, że zaczęliśmy grę dobrze, ale potem popełniliśmy sporo błędów. Było nam trudno w tym momencie kreować sytuacje. W drugiej połowie zagraliśmy lepiej, byliśmy bardziej cierpliwi w szukaniu swych okazji. Zawsze ważne jest jeśli nie tracisz bramki i z tego się cieszymy. To buduje pewność siebie przed kolejnym spotkaniami.Cieszy również, że na listę strzelców wpisali się zawodnicy, którzy nie robią tego często. To zawsze cieszy każdego.”

Keylor Navas:

„To był dla nas ciężki mecz, ponieważ Reims broniło bardzo głęboko. Często grali jeden na jeden. Ciężko było nam znaleźć miejsce do gry i przestrzeń do oddania strzału. Byliśmy jednak cierpliwi i udało nam się strzelić bramki. Czyste konto pozwoliło nam zachować spokój, co było bardzo ważne w całym spotkaniu. Pracujemy nad budową formy, pewności mentalnej, więc na pewno taka gra w obronie bardzo nam się przyda. Jestem szczęśliwy patrząc na listę strzelców, ponieważ nie jest to nawyk dla nich. Dziś mogli się cieszyć i celebrować z rodzinami. Wszyscy są szczęśliwi dzięki temu.”

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *