25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.5godz.34min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Cieszymy się, że możemy trenować

Mauricio Pochettino zabrał głos przed spotkaniem z Reims. Zobaczcie co powiedział trener PSG przed kolejnym spotkaniem ligowym.

Mauricio Pochettino o rywalu

„To na pewno będzie zupełnie inne mecz aniżeli pierwsze spotkanie, które graliśmy. Analizujemy rywala, ale ciężko przewidzieć czy rywale będą grać tym samym systemem. Każde spotkanie jest nowym spotkaniem na które musimy się przygotować.”

O pracy codziennej

„Ważne by zawodnicy czuli się potrzebni, że odgrywają ważną rolę w zespole. Wierzę, że mają świadomość tego czego od nich oczekujemy. Przed nami trudne spotkania, ale teraz mamy czas, by potrenować w tygodniu, ponieważ gramy tylko w weekendy. Najważniejsze jest, by wiedzieć co musimy robić na murawie. Jesteśmy zespołem, który chce mieć piłkę przy nodze, który chce atakować. Sporo pracowaliśmy nad koordynacją pracy w defensywie i pomocy. Cieszę się, że mamy czas na taką pracę.”

O Kylianie Mbappe 

„Jesteśmy zadowoleni, że jego problemy znikają. Trenował z nami w ostatnim czasie, ale decyzję podejmiemy jutro czy wejdzie do kadry na to spotkanie.”

O Leo Messim

„Wszystko szło dobrze w ostatnim czasie. Messi trenował mocno z zespołem, czuje się dobrze i jesteśmy zadowoleni mając go znowu w naszym składzie. Musimy być jednak ostrożni z jego zdrowiem.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *