17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.15min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Neymar Jr: „Mam nadzieję, że nauczą się mnie kochać”

Neymar wciąż dochodzi do siebie po kontuzji, jaką złapał w meczu z St-Etienne. Jego rekonwalescencja, zgodnie z informacjami podawanymi przez klub, przebiega bardzo sprawnie i wkrótce może on powrócić do trenowania. Zanim jednak to nastąpi premierę będzie miał serial o Brazylijczyku – „Perfect Chaos”

Dokument zrealizowany przez ekipę Netflixa ma być przełomowy jeśli chodzi o podejście do brazylijskiego magika. Jak sam zainteresowany tłumaczy w rozmowie z portalem ESPN, liczy na to, że obejrzenie go zmieni trochę podejście do zawodnika:

„Ci, którzy mnie nie znają i mówią o mnie tylko złe rzeczy, odkładam ich na bok, ale mam nadzieję, że nadal mogą obejrzeć ten dokument i po cichu liczę, że może on zmienić wyobrażenie lub obraz, jaki mają o mnie. Mam nadzieję, że nauczą się mnie kochać… chociaż trochę!”

Neymar przez swoje nietypowe podejście do gry w piłkę zraził wielu fanów. Jeszczę więcej ludzi kocha go za jego nonszalancję i bezczelność na boisku. Z pewnością krytyka jest dużym problemem dla Neymara, który musi sobie z nią regularnie radzić. Jak mówi, bardzo wiele zawdzięcza w takich sytuacjach rodzinie. To dzięki niej jest w tym miejscu co teraz, bliscy ukształtowali go, co teraz chce pokazać w serialu:

„Niewiele osób zna mnie naprawdę. Tylko moi najbliżsi przyjaciele, moja rodzina, niektórzy koledzy z drużyny, a teraz czuję, że mogę pokazać trochę więcej z mojego życia, jak wyglądam na co dzień, w pracy, w domu, jaki jestem jako ojciec, syn, brat. Nad tym właśnie pracowaliśmy, pokazujemy prawdę, 100% i to się liczy najbardziej”

 

 

 

 

 

 

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o złym stanie psychicznym Neymara. Związane miało to być zarówno oczekiwaniami w klubie jak i reprezentacji. Sam skrzydłowy oczekuje od siebie bardzo wiele, co, jak się okazuje, kosztowało go bardzo wiele. Brazylijczyk spytany o swoją psychikę odpowiedział bardzo pewnie:

„Jestem silnym człowiekiem, nie tylko fizycznie, ale także w głowie, ponieważ muszę mierzyć się z dużą presją, ze względu na to kim jestem, ze względu na to gdzie gram, ze względu na to, że jestem Brazylijczykiem i wiele innych rzeczy. Mam teraz mocną głowę i musiałem bardzo ciężko pracować, aby to osiągnąć. Myślę, że to naprawdę dobra cecha mojej osoby, nie tylko to, że potrafię grać w piłkę, ale również skupiam się na swoim zdrowiu psychicznym”

Powrót do pełnej sprawności jeszcze potrwa, większość z nas zapewne będziej już po premierze nowego serialu. Wciąż nie wiadomo kiedy spodziewać się powrotu Brazylijczyka, jednak może gdy to nastąpi, świat będzie inaczej na niego patrzył?

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *