10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
21dn.0godz.23min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Angel Di Maria

Angel Di Maria: Krok po kroku

Angel Di Maria porozmawiał z oficjalną stroną PSG. Zobaczcie co miał do powiedzenia Argentyńczyk, któremu niedługo kończy się kontrakt z klubem. 

Angel jak się czujesz w ostatnim czasie? 

Angel Di Maria: Ostatnio czuję się bardzo dobrze. Dzięki Bogu nie miałem żadnych symptomów po Covidowych. Czekałem w domu, by móc rozpocząć treningi z zespołem. Czuje się dobrze i krok po kroku łapię rytm.

Zakończyliście rok jako liderzy. Jest to chyba ważne po ostatnich rozczarowaniach w poprzednim sezonie?

Myślę, że w tym roku zaczęliśmy bardzo mocno, mieliśmy przekonanie do wygranych, pokazaliśmy ducha walki. Liga się rozwija i jest coraz lepsza jeśli chodzi o drużyny i zawodników. Krytyka naszych występów to rzecz normalna, ale my musimy patrzeć tylko na siebie, pracować codziennie i dawać z siebie 100% w spotkaniach i na treningach. Tylko w ten sposób wejdziemy na wyższy poziom.

Było wam ciężko po takich zmianach?

Kiedy przychodzą nowi gracze to zawsze jest ciężko, ponieważ adaptacja trochę trwa. Nie każdy jest w stanie od razu pokazać swoją siłę. Nie jest łatwo, gdy do drużyny przychodzi tylu nowych zawodników. Nawet najlepsi na świecie potrzebują czasu. Myślę, że teraz mamy porozumienie zarówno na boisku jak i poza nim. Najważniejsze to wygrywać, ponieważ to napędza zespół.

Z Leo Messi gracie razem w reprezentacji. To wam pomaga?

Myślę, że mamy dobre relacje na boisku z Messim zarówno w reprezentacji jak i w PSG. Ja znam jego, wiem jak się porusza na boisku i gdzie można go znaleźć. On również wie jak może mnie wykorzystać. Wiadomo, że inne zachowania ma Kylian, inne Mauro a jeszcze inne Messi. Krok po kroku poznajemy się lepiej i gramy lepiej jako drużyna.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *