20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.6min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino:Jest czas na trening i poprawę

Mauricio Pochettino, Thilo Kehret zabrali głos po wygranem spotkaniu z Brestem. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trener oraz zawodnik PSG.

Mauricio Pochettino:

„Jesteśmy zadowoleni z końcowego wyniku. Zawsze są rzeczy, które trzeba poprawić, ale dzisiaj ważne było również by wrócić do wygrywania w nowym roku. Jedyne co nas martwi to brak fanów, piłka nożna bez nic jest zupełnie inna. Kiedy mamy czas na poprawę pewnych aspektów naszej gry oraz trening to na boisku zaczyna to dużo lepiej wyglądać. Mamy jeszcze czas na pracę i poprawę więc spróbujemy to wykorzystać przed decydującymi spotkaniami w tym sezonie. Skupiamy się teraz tylko na tym, by się poprawić. Chcemy, by zawodnicy czuli się wolni na boisku, by atakowali i byli agresywni. Dzisiaj kontrolowaliśmy grę i z tego jestem zadowolony.”

Thilo Kehrer 

„Myślę, że zrobiliśmy dziś na boisku wiele rzeczy do których przygotowywaliśmy się w tygodniu, nad którymi pracowaliśmy. Dużo ćwiczyliśmy kreacji akcji, nowych rozwiązań, by móc strzelać bramki i dziś się to udało. Jesteśmy zadowoleni, to była dobra gra z naszej strony, chociaż wiemy, że potrzebujemy jeszcze poprawy w pewnych aspektach. Mój start sezonu? Na tej pozycji trener szuka osoby, która będzie agresywna, która będzie stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika, która będzie kreować okazje. Staram się to robić i mam  nadzieję, że będzie mi się to udawało w kolejnych spotkaniach.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *