20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.51min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Zasłużyliśmy na więcej

Mauricio Pochettino oraz Marco Verratti zabrali głos po spotkaniu z Lyonem. Paryżanie zremisowali spotkanie 1:1 i mogą czuć się mocno zawiedzeni tym remisem. Zobaczcie co miał do powiedzenia trenera oraz pomocnik PSG.

Mauricio Pochettino 

„Myślę, że byliśmy lepszym zespołem ale straciliśmy na początku spotkania bramkę i to skomplikowało nam sytuacje. Kreowałaby okazje, graliśmy dobrze i dominowaliśmy w spotkaniu. Jesteśmy lekko zawiedzeni z remisu, ponieważ ten mecz był do wygrania. Zmiany zrobiliśmy, ponieważ zawsze chcesz wygrywać, jako trener chcesz coś dodać zespołowi, wpłynąć na wydarzenia na boisku. Dzisiaj rezerwowi dali dobre zmiany i z tego się cieszymy.”

Marco Verratti

„Myślę, że to było dobre spotkanie dwóch świetnie grających ekip.Na murawie było wielu znakomitych zawodników. Przyjęliśmy bramkę na początku spotkania, ale nasza gra wyglądała potem z każda minutą coraz lepiej. Końcowy rezultat nie krzywdzi nikogo. Szkoda sytuacji Kyliana, ponieważ gdyby padł gol to byśmy wygrali to spotkanie. Kibice chyba byli zadowoleni z tego spotkania.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *