21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.52min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Rano mamy plan, wieczorem go zmieniamy

Mauricio Pochettino zabrał głos przed spotkaniem z Lyonem. Szkoleniowiec PSG odniósł się do sytuacji w drużynie, spotkaniu z wielkim rywalem oraz 2500 spotkaniu PSG w historii. 

Mauricio Pochettino o Lyonie:

„Mecze przeciwko Lyonowi są zawsze trudne. To bardzo dobry zespół, posiadają wielu znakomitych graczy oraz świetnego trenera. Dla nas to klasyk, mecz pomiędzy wielkimi rywalami. Niezależnie od tego gdzie gramy z Lyonem zawsze mamy wielkie oczekiwania przed spotkaniem. Zwykle spotkania są skomplikowane, więc musimy zagrać swoje spotkanie, swoją grę. Jesteśmy gotowi na tą bitwę, z optymizmem patrzymy na spotkanie i wierzymy, że możemy wygrać.”

O 2500 spotkaniu

„W niedzielę będzie to mecz wyjątkowy ponieważ gramy przeciwko Lyonowi a z drugiej strony czek nas wydarzenie historyczne czyli 2500 tysięczny mecz. Oczywiście chcemy wygrać, ale tak jest zawsze gdy grasz w takim klubie jak PSG.”

O przygotowaniach do spotkania 

„Każdy zespół jest w takiej samej sytuacji. Mamy wiele absencji i kontuzji, jest Covid. Trzeba się dostosować do tej sytuacji i zaadaptować do tego. Plany, które mamy na początku dnia, mogą się szybko zmienić pod wieczór. Trzeba to zaakceptować i robić swoje, trzeba podejmować decyzję, ale tak samo jest w momencie gdy cały skład jest zdrowy.”

O Neymarze i Icardim

Neymar kontynuuje leczenie, data jego powrotu jest ustalona i czekamy na jego powrót. Na razie wszystko idzie zgodnie z planem. Mauro dobrze pracował na treningu. Z Kylianem mają inną charakterystykę, to są dwa różne typy osobowości na boisku. Uzupełniają się i mogą grać razem. Zobaczymy czy będą mogli zagrać w niedzielę.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *