24.09.2023, g. 20:45
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Marseille
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.52min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino przed spotkaniem z Lorient

Trener PSG – Mauricio Pochettino na konferencji prasowej opowiedział o sytuacji w klubie przed ostatnim meczem w roku. Argentyńczyk liczy, że przyszły będzie jeszcze lepszy!

O Lorient

„To ważne by zakończyć rok zwycięstwem. To będzie trudne spotkanie, jak każde w Ligue 1, ale planujemy wrócić do domu z trzema punktami, by mieć dobre święta. Korzystając z okazji, chciałem wszystkim życzyć Wesołych Świąt i Szcześliwego Nowego Roku. To ważne, by spędzać razem czas w tych trudnych czasach.

O Pucharze Francji

„Myśle, że to było ważne dla młodych graczy, aby zagrali w tamtym spotkaniu. Mamy bardzo utalentowany młody zespół. . Byli bardzo zmotywowani, aby zapewnić nam kolejną rundę pucharu. Są bardzo pewni siebie i ciężko pracowali na swoją szansę, wielu z nich na pewno zagra w nowym roku”

O przerwie zimowej

„Niedawno podaliśmy zawodnikom daty powrotu, zaczynamy pracę 1-go stycznia. Każdy z zawodników otrzyma indywiudalny trening, na każdy dzień świąt. Zespół przeszedł przez okres gdzie graliśmy bardzo często, więc muszą odpocząć. Każdy bedzie gotowy na starcie z Vannes”

Podsumowanie 2021 roku

„To był dobry rok. Z Lorient zagramy 61 mecz w roku. Zarówno moja adaptacja, jak i sztabu trenerskiego przebiegła bardzo gładko. Przez pierwsze sześć miesięcy jeszcze lepiej poznałem klub. Całkowicie pochłonął mnie ten projekt, wciąż jesteśmy w fazie budowy. Mój najważniejszy moment w roku to z pewnością powrót do Paryża. Do klubu, który kocham i mam z nim wielkie wspomnienia, jednak mam nadzieje, że jeszcze lepsze nadejdą wkrótce.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *