20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.20min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino przed spotkaniem z Lorient

Trener PSG – Mauricio Pochettino na konferencji prasowej opowiedział o sytuacji w klubie przed ostatnim meczem w roku. Argentyńczyk liczy, że przyszły będzie jeszcze lepszy!

O Lorient

„To ważne by zakończyć rok zwycięstwem. To będzie trudne spotkanie, jak każde w Ligue 1, ale planujemy wrócić do domu z trzema punktami, by mieć dobre święta. Korzystając z okazji, chciałem wszystkim życzyć Wesołych Świąt i Szcześliwego Nowego Roku. To ważne, by spędzać razem czas w tych trudnych czasach.

O Pucharze Francji

„Myśle, że to było ważne dla młodych graczy, aby zagrali w tamtym spotkaniu. Mamy bardzo utalentowany młody zespół. . Byli bardzo zmotywowani, aby zapewnić nam kolejną rundę pucharu. Są bardzo pewni siebie i ciężko pracowali na swoją szansę, wielu z nich na pewno zagra w nowym roku”

O przerwie zimowej

„Niedawno podaliśmy zawodnikom daty powrotu, zaczynamy pracę 1-go stycznia. Każdy z zawodników otrzyma indywiudalny trening, na każdy dzień świąt. Zespół przeszedł przez okres gdzie graliśmy bardzo często, więc muszą odpocząć. Każdy bedzie gotowy na starcie z Vannes”

Podsumowanie 2021 roku

„To był dobry rok. Z Lorient zagramy 61 mecz w roku. Zarówno moja adaptacja, jak i sztabu trenerskiego przebiegła bardzo gładko. Przez pierwsze sześć miesięcy jeszcze lepiej poznałem klub. Całkowicie pochłonął mnie ten projekt, wciąż jesteśmy w fazie budowy. Mój najważniejszy moment w roku to z pewnością powrót do Paryża. Do klubu, który kocham i mam z nim wielkie wspomnienia, jednak mam nadzieje, że jeszcze lepsze nadejdą wkrótce.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *