21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.23godz.23min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Cieszy brak kontuzji

Mauricio Pochettino oraz Xavi Simons zabrali głos po spotkaniu PSG w Pucharze Francji. Zobaczcie co miał do powiedzenia pomocnik PSG oraz trener naszego zespołu.

Mauricio Pochettino:

„Jestem zadowolony z awansu. To było zasłużone zwycięstwo przy tym jak okazaliśmy szacunek rywalowi. Cieszy mnie brak kontuzji, to zawsze dobry znak. Na boisku napastnicy zrobili różnicę a to zawsze ważne dla zespołu jeśli oni strzelają bramki. Awansowaliśmy w Lidze Mistrzów, jesteśmy liderem Ligue 1, po nowym roku czeka nas kolejna runda. Szkoda, że nie możemy zagrać u siebie, ale chcemy wygrywać dalej w tych rozgrywkach.”

Xavi Simons:

„Zawsze miło wygrywać i otrzymać kwalifikacje. Zrobiliśmy to z odpowiednią mentalnością, wszystko poszło bardzo dobrze. Wiedzieliśmy, że musimy podejść z respektem do rywali, wiedzieliśmy, że będą liczyć na kontrę. Grali dobrze przez całe spotkanie, ale to był nasz wieczór. Osobiście czuję się dobrze, jestem szczęśliwy, ponieważ to mój pierwszy mecz od pierwszej minuty i zagrałem pełne 90 minut. Świetnie jest móc grać z takimi zawodnikami, którzy maja w sobie wiele jakości.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *