25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.1min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Keylor Navas

Keylor Navas: Zawsze trzeba grać na 100%

Keylor Navas, bramkarz PSG udzielił wywiadu oficjalnej stronie klubu. Zobaczcie co miał do powiedzenia Kostarykańczyk. 

Keylor, jak się czujesz kończąc niedługo 35 lat?

„Czuję się świetnie, dzięki Bogu jestem zdrowy, nic mi nie dolega a i fizycznie czuję się dobrze. Jestem pewny siebie jeśli chodzi o spotkania, które mnie czekają. Mam doświadczenie i jestem w stanie zachować spokój. Moim celem jest pomóc zespołowi. Ciągle mam siłę, by pracować cieżko i stawać się lepszym.”

Jesteś najlepszym dowodem, że bramkarz im starszy tym lepszy

„Zawsze staram się robić rzeczy najlepiej jak potrafię. Przez wszystkie lata zrobiłem wielki progres w wielu aspektach, w niektórych mniejszy, ale to co liczy się na koniec to fakt, by dawać z siebie wszystko na 100%. W każdym sezonie, który zaczynasz trzeba dać z siebie 100%. Zawsze się staram tak robić i jestem bardzo zadowolony.”

PSG w tym sezonie gra czwórką oraz trójką w obronie. czy to ma znaczenie dla Ciebie?

„To czego wymaga trener to, by zawsze być skoncentrowanym. Szczególnie w momencie w którym trzeba kryć przestrzenie, które pojawiają się w momencie w którym gramy wysoko. Musimy dobrze się ustawiać, by móc reagować na wydarzenia pod polem karnym. Najważniejsza jest koncentracja oraz podejmowanie odpowiednich decyzji.”

Mogłeś ponownie spotkać się w PSG z Sergio Ramosem. Jak oceniasz ten ruch?

„Dla mnie to przyjemność być znowu w szatni z Sergio. To wyjątkowy gracz, jestem z liderów i cieszę się, że mamy go w zespole. Z nim na pokładzie zespół rośnie, jego styl gry i zachowanie sprawią, że wskoczymy na wyższy poziom.”

Czego możemy Ci życzyć na nowy sezon? 

„Wygranych. Dla mnie to najważniejsza rzecz. Wygrywanie, wygrywanie to mnie napędza i to jedyne co mam w głowie. Chcę grać jak najwięcej spotkań, chce pomagać w zespołowi, wygrywać trofea i wpisać się w historię klubu.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *