25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.6godz.23min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino i Donnarumma o meczu z Monaco

Mauricio Pochettino oraz Gianluigi Donnarumma zabrali głos po spotkaniu z Monaco. Zobaczcie co miał do powiedzenia trener oraz bramkarz paryskiej ekipy.

Maurico Pochettino:

„Myślę, że to była ważna dla nas końcówka, chcieliśmy zakończyć rok wygranymi i pierwszą zrealizowaliśmy. Jestem zadowolony z wygranej, to ważne by wygrywać u siebie, kreować atmosferę i cieszyć się z fanami. Wierzyy, że następnym razem stadion będzie pełny i wszyscy fani będą mogli oglądać naszą grę. Jeśli chodzi o wynik i przebieg spotkania to wierzę, że ta drużyna dojrzewa, wszyscy znają się trochę lepiej, grają częściej ze sobą. Zawodnicy uczą się kreowania podań pomiędzy sobą, szukania przestrzeni, zespół gra dużo lepiej.”

Gianluighi Donnarumma

„To była świetna wygrana i ciesze się z czystego konta. Najważniejsze są trzy punkty i pozytywne nastawienie jakie pokazaliśmy w tym spotkaniu. Zaczęliśmy mecz bardzo dobrze, mieliśmy przewagę, strzeliliśmy bramkę. Ten mecz od samego początku był pod naszą kontrolą. Wygrana u siebie zawsze wzmacnia nasze relacje z fanami. Starałem się pomóc zespołowi i chyba się to udało. Czuję wsparcie zespołu i staram się odpłacić dobrą grą. Idziemy w dobrym kierunku i musimy to kontynuować.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *