28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.13min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino:Jestem zadowolony

Maurico Pochettino, Leandro Paredes oraz Gini Wijnaldum zabrali głos po ostatnim spotkaniu z Club Brugge. Paryżanie pewnie pokonali rywali i zajęli drugie miejsce w grupie. Zobaczcie co powiedział trener oraz zawodnicy.

Mauricio Pochettino:

„Jestem zadowolony z występu. Zawodnicy zasłużyli na taki mecz. To spotkanie było dobre w naszym wykonaniu i cieszę się razem z fanami. Zawsze dobrze kończyć rozgrywki grupowe wygraną. Dobrym znakiem na przyszłość jest moment w którym bramki strzelają napastnicy. To zawsze dobrze dla zespołu.”

Gini Wijnaldum:

„Myślę, że zaczęliśmy spotkanie bardzo dobrze. Byliśmy agresywni, graliśmy szybko i na wysokiej intensywności. Można było zauważyć naszą jakość, ponieważ byliśmy bardzo niebezpieczni. Dwie szybkie bramki ułatwiły nam zadanie w tym spotkaniu. Dobrze graliśmy, ale mieliśmy również momenty słabsze, kiedy dwie-trzy straty piłek robiły nam problemy w obronie. W momencie w którym rywal strzelił mieliśmy małe problemy, ale udało nam się je przezwyciężyć. Wygrana jest dla nas ważna, ponieważ jako zespół chcemy się rozwijać i to spotkanie było idealne, by przebyć taki rozwój.”

Leandro Paredes:

„Oczywiście ważnym było dzisiaj wygranie spotkania, ale cieszymy się również, że wygrana przyszła w stylu jakiego oczekiwaliśmy. Mieliśmy odpowiedni rytm gry, odpowiednie przygotowanie i jesteśmy teraz szczęśliwi. Cieszę się, że Messi strzelił bramkę, ponieważ to ważne dla niego, by strzelać i nabierać pewności siebie. Zrobimy wszystko, by pomóc mu strzelać bramki. Zagrałem setne spotkanie i jestem z tego powodu szczęśliwy. Jestem dumny, że mogłem wystąpić 100 razy w tej koszulce i tych barwach. Mam nadzieję, że kolejne spotkania przede mną.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *