08.10.2022, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Reims vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.37min.
18.8 X6.2 21.29 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino:Jestem zadowolony

Maurico Pochettino, Leandro Paredes oraz Gini Wijnaldum zabrali głos po ostatnim spotkaniu z Club Brugge. Paryżanie pewnie pokonali rywali i zajęli drugie miejsce w grupie. Zobaczcie co powiedział trener oraz zawodnicy.

Mauricio Pochettino:

„Jestem zadowolony z występu. Zawodnicy zasłużyli na taki mecz. To spotkanie było dobre w naszym wykonaniu i cieszę się razem z fanami. Zawsze dobrze kończyć rozgrywki grupowe wygraną. Dobrym znakiem na przyszłość jest moment w którym bramki strzelają napastnicy. To zawsze dobrze dla zespołu.”

Gini Wijnaldum:

„Myślę, że zaczęliśmy spotkanie bardzo dobrze. Byliśmy agresywni, graliśmy szybko i na wysokiej intensywności. Można było zauważyć naszą jakość, ponieważ byliśmy bardzo niebezpieczni. Dwie szybkie bramki ułatwiły nam zadanie w tym spotkaniu. Dobrze graliśmy, ale mieliśmy również momenty słabsze, kiedy dwie-trzy straty piłek robiły nam problemy w obronie. W momencie w którym rywal strzelił mieliśmy małe problemy, ale udało nam się je przezwyciężyć. Wygrana jest dla nas ważna, ponieważ jako zespół chcemy się rozwijać i to spotkanie było idealne, by przebyć taki rozwój.”

Leandro Paredes:

„Oczywiście ważnym było dzisiaj wygranie spotkania, ale cieszymy się również, że wygrana przyszła w stylu jakiego oczekiwaliśmy. Mieliśmy odpowiedni rytm gry, odpowiednie przygotowanie i jesteśmy teraz szczęśliwi. Cieszę się, że Messi strzelił bramkę, ponieważ to ważne dla niego, by strzelać i nabierać pewności siebie. Zrobimy wszystko, by pomóc mu strzelać bramki. Zagrałem setne spotkanie i jestem z tego powodu szczęśliwy. Jestem dumny, że mogłem wystąpić 100 razy w tej koszulce i tych barwach. Mam nadzieję, że kolejne spotkania przede mną.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.