28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.32min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Achraf Hakimi

Achraf Hakimi: Liga jest bardzo ciężka

Achraf Hakimi porozmawiał z mediami klubowymi i opowiedział o swoich odczuciach dotyczących gry PSG w ostatnim czasie oraz swojej formie. Zobaczcie co miała do powiedzenia gwiazda z Maroka.

Achraf, przewodzicie w tabeli, ale spotkania nie wyglądają na łatwe?

„To bardzo ciężka i wymagająca liga. Na poziomie fizycznym, przygotowania taktycznego wszystko jest bardzo wysoko ustawione. W każdej drużynie grają znakomici zawodnicy i każdy taki mecz może rodzić komplikacje.”

Spodziewałeś się takiej ligi?

„Widziałem sporo spotkań Ligue 1. Znałem wielu piłkarzy z drużyn narodowych oraz grałem przeciwko drużynom z Francji. Miałem więc pojęcie jak to może wyglądać i spodziewałem się tego. Drużyny są naprawdę mocne.”

Po remisie z Nicą jakie są nastroje w drużynie?

„To dobrze, że gramy co trzy, cztery dni. Szczególnie przed spotkaniami Ligi Mistrzów oraz czekającym nas Pucharem Francji. Dzięki temu możemy szybko iść dalej i szybko zapomnieć o małym potknięciu z Niceą. Chcemy się poprawić w każdym aspekcie i tego poszukamy w kolejnym spotkaniu. Mamy okazję pokazać wszystkim, że ostatnie spotkanie było małym wypadkiem przy pracy. Jesteśmy zmotywowani, by wygrywać. Wiem, że atmosfera na stadionie w Lens jest wyjątkowa i bywa elektryczna, będziemy na to przygotowani.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *