21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.28min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Patrzymy w przyszłość pozytywnie

Mauricio Pochettino oraz Gianluighi Donnarumma zabrali głos po spotkaniu z Nicą. Paryżanie zakończyli spotkanie remisem. Zobaczcie co mieli do powiedzenia trener oraz bramkarz PSG.

Mauricio Pochettino:

„Myślę, że zdominowaliśmy to spotkanie, ale nie mieliśmy szczęścia. Jesteśmy zawiedzeni, ponieważ kreowaliśmy okazje, ale zabrakło nam bramki. Czasem tak bywa, że przez 90 minut kreujesz sytuacje, jesteś lepszy od przeciwnika, ale potem nie strzelasz bramki i nie możesz wygrać. Jestem zadowolony z występu. mamy motywację, by pracować ciężko każdego dnia i poprawiać swoją grę. Patrzymy w przyszłość pozytywnie. Ligue 1 się wyrównała, każdy mecz to ciężkie spotkanie i musimy pracować jeszcze mocniej. Dzisiejszy mecz pokazał nam, że dla każdego klubu jest to ciężka liga.”

Gianluighi Donnarumma

„Wiedzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie. Jesteśmy zawiedzeni, ponieważ chcieliśmy wygrać przed naszymi fanami. Po spotkaniu szukamy pozytywnych aspektów, nie skupiamy się na negatywach. By wygrywać musimy być solidniejsi i lepiej zorganizowani. Nie będzie łatwo w kolejnych dniach, ale damy z siebie wszystko.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *