01.10.2022, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nice
Do meczu pozostało:
5dn.21godz.42min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino przed spotkaniem z Niceą

Mauricio Pochettino zabrał głos przed spotkaniem z Niceą. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec PSG.

Mauricio Pochettino o morale zespołu

„Musimy być pozytywnie nastawieni. Ważne jest, by pracować ciężko każdego dnia i starać się poprawiać swoją grę. Mamy dobre rezultaty, w Lidze Mistrzów przeszliśmy dalej. Jestem dumny z naszego zespołu.”

O Neymarze

„To zawsze przykre oglądać kontuzję takiego piłkarza jak Neymar. Będzie pauzować przez wiele tygodni i przykre jest to tym bardziej, gdy wiemy jak bardzo kocha piłkę i grę. Jako trener muszę zawsze w takich sytuacjach szukać rozwiązania. Neymar jest niezastąpiony, ale musimy poszukać teraz rozwiązania, które będzie dobre dla zespołu. Musimy zaadaptować się do nowej sytuacji.”

O Obronie 

„Konkurencja pomiędzy zawodnikami jest bardzo zdrowa. Zawodnicy, których mamy w tej formacji aktualnie to gracze, którzy sprawiają, że jesteśmy silniejsi. Mamy jakość i możemy podejmować decyzje biorąc pod uwagę formę wszystkich zawodników. Sergio Ramos zagrał 90 minut pierwszy raz od dłuższego czasu, wiec będziemy musieli ocenić w jakiej jest formie fizycznej.”

O Złotej Piłce

„Chciałbym złożyć gratulacje Messiemu oraz jego rodzinie. Zasłużył na to trofeum. To wielka sprawa móc zdobyć nagrodę po raz siódmy w karierze. Mam nadzieje, że to zbuduje go na kolejny rok i będzie to pierwszy krok by zdobyć kolejną Złotą Piłkę. Jako klub jesteśmy zachwyceni, że możemy grać z nim na boisku. Dzięki niemu możemy zdobywać kolejne trofea.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.