28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.3min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Sergio Ramos w końcu zadebiutuje?

Sergio Ramos zarówno przez dziennikarzy jak i kibiców został okrzyknięty największą wtopą transferową minionego okienka. Ogrom kontuzji nie pozwolił Hiszpanowi nawet na debiut w nowych barwach. Mimo wszytko w ostatnich tygodniach coraz częściej napływały do nas informacje o nadchodzącej dacie debiutu. 

Wielu spekulowało, że mogła ona nastąpić podczas meczu przeciwko Manchesterowi City, jednak mimo pojawienia się piłkarza na rozgrzewce do tego nie doszło. Ewidentnie trener nie chciał ryzykować niepotrzebnych komentarzy, w przypadku słabego występu hiszpana.

Wielu fanatyków stołecznego klubu od momentu powrotu Ramosa do treningów z pełnym obciążeniem czeka na komunikat, że będzie on gotów w końcu zadebiutować. Najprawdopodobniej czekanie się opłaciło, nową nadzieję w serce fanów PSG wlał Kylian Mbappe poprzez swojego Instagrama.  Francuz umieścił zdjęcie z treningu  na którym z podpisem „Gotów na jutro” oraz oznaczył Sergio Ramosa. Czy to oznacza, że już jutro legenda Realu Madryt zadebiutuje w meczu przeciwko St. Etienne? Nie mamy nic przeciwko i czekamy!

Źródło: Kylian Mbappe/ Instagram


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *