21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.20godz.0min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi Simons – ciągła nadzieja, czy talent spisany na straty?

Kiedy przychodził do PSG mówił o nim zupełnie każdy. Młody, utalentowany, szybki, dobrze wyszkolony technicznie. O wychowanku Barcelony nie można było powiedzieć złego słowa, dlatego też wielu uważało, że wybuch jego talentu to tylko kwestia czasu. Niestety, Xavi Simons póki co nie spełnia oczekiwań.

Mimo kilku lat spędzonych w stolicy Francji oczekiwany talent nie zabłysnął. Na dodatek Holendrowi kończy się czas na zaznaczenie swojej pozycji w Paryżu. Jak donoszą media, na czele z Fabrizio Romano  „Xavi Simons poważnie rozważa odejście z PSG jako wolny agent w czerwcu 2022”. Powodem takiej decyzji ma być brak minut oraz nacisk jego agenta Mino Raioli. Ponadto według relacji Fabrizio: „Oferta przedłużenia kontraktu była na stole  jednak zawodnik w porozumieniu z agentem jeszcze nie zdecydowali”. Dziennikarz dodaje także, że pojawiło się zainteresowanie klubów z Bundesligi oraz z La Liga, na ten moment bez większych konkretów.

Niewątpliwie Holender ciągle uznawany jest za jednego z lepszych przedstawicieli młodego pokolenia w Paryżu. Czy i tym razem nasze kontakty z Mino przyniosą pozytywny skutek? Jeżeli ktoś ma ciągnąć drużynę za kilka lat to właśnie wciąż młody Holender, tak więc liczymy na to, że kwestia przedłużenia kontraktu jest ciągle otwarta.


One Comment

  1. Bee! Reply

    Żeby spełnić nadzieje chłopak musi zacząć dostawać szanse, bo gra w młodzikach raczej z niego gwiazdy nie zrobi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *