2dn.19godz.39min.
13.25 X3.80 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Ander Herrera

Ander Herrera: Końcówka do analizy

Ander Herrera zabrał głos po spotkaniu z Bordeaux. Zobaczcie co powiedział Hiszpański pomocnik PSG po sobotniej wygranej 3:2.

Ander Herrera:

„Różnica pomiędzy pierwszy a drugim miejscem jest bardzo duża. Gramy coraz lepiej, kontrolowaliśmy spotkanie do 70 minuty, ale końcówka nie była najlepsza. Nie możemy mieć takich 15-20 minut w spotkaniu jak dzisiaj, ponieważ gdyby nie trzy bramki przewagi to byśmy mocno cierpieli. Musimy przeanalizować końcówkę spotkania i powiedzieć sobie co możemy poprawić, by nie dochodziło do takich sytuacji. Grałem dziś na pozycji numer 6, ale miałem zadania defensywne. Miałem pomagać obrońcom pracować przed nimi i wchodzić w ich linie w obronie. Jestem na boisku by pomóc i tego oczekuje trener ode mnie. Cieszę się, że gram dużo spotkań w których mogę pomóc. Jestem gotowy na takie coś.”