16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.43min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Paulina Dudek

Paulina Dudek: To wielki powód do dumy

Paulina Dudek podpisała kontrakt z PSG. O szczegółach informowaliśmy TUTAJ. Zobaczcie co miała do powiedzenia polska zawodniczka po złożeniu podpisu na nowej umowie. 

Paulina Dudek: 

„Podpisanie nowego kontraktu to dla mnie wielki powód do dumy. Kilka lat temu mogła jedynie o takim kontrakcie marzyć. Cieszę się, że klub wierzy ze mnie, to dla mnie wielki powód do dumy. Kiedy przyszłam do PSG byłam nieco nieśmiała. Byłam młoda i być może to było powodem mojej nieśmiałości. Musiałem wiele rzeczy sobie udowadniać również poza boiskiem.

Dzisiaj gram w PSG ponieważ ciężko pracowałam, ale również dlatego, że miałam za sobą ludzi, którzy mnie wspierali i wierzyli we mnie. Największa różnica to psychika, jestem już inną osobą, bardziej wierzę w siebie. Mam wiele wspomnień związanych z PSG. Największe to oczywiście ostatni sezon, ponieważ zdobyliśmy mistrzostwo Francji. To był dla nas ciężki sezon, ale zasłużyliśmy na takie zakończenie. 

Ten sezon zaczął się dla nas dobrze i wierzę, że możemy grać lepiej. Jesteśmy w stanie zrobić wielkie rzeczy. Mam wielką nadzieję, że tak się stanie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *