05.08.2023, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs Toulouse
Do meczu pozostało:
59dn.0godz.12min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Paulina Dudek

Paulina Dudek: To wielki powód do dumy

Paulina Dudek podpisała kontrakt z PSG. O szczegółach informowaliśmy TUTAJ. Zobaczcie co miała do powiedzenia polska zawodniczka po złożeniu podpisu na nowej umowie. 

Paulina Dudek: 

„Podpisanie nowego kontraktu to dla mnie wielki powód do dumy. Kilka lat temu mogła jedynie o takim kontrakcie marzyć. Cieszę się, że klub wierzy ze mnie, to dla mnie wielki powód do dumy. Kiedy przyszłam do PSG byłam nieco nieśmiała. Byłam młoda i być może to było powodem mojej nieśmiałości. Musiałem wiele rzeczy sobie udowadniać również poza boiskiem.

Dzisiaj gram w PSG ponieważ ciężko pracowałam, ale również dlatego, że miałam za sobą ludzi, którzy mnie wspierali i wierzyli we mnie. Największa różnica to psychika, jestem już inną osobą, bardziej wierzę w siebie. Mam wiele wspomnień związanych z PSG. Największe to oczywiście ostatni sezon, ponieważ zdobyliśmy mistrzostwo Francji. To był dla nas ciężki sezon, ale zasłużyliśmy na takie zakończenie. 

Ten sezon zaczął się dla nas dobrze i wierzę, że możemy grać lepiej. Jesteśmy w stanie zrobić wielkie rzeczy. Mam wielką nadzieję, że tak się stanie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.