26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.31min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Każdy jest ważny

Mauricio Pochettino zabrał głos przed spotkaniem w Lidze Mistrzów. Paryżanie czeka kolejne spotkanie a rywalem będzie RB Lipsk. Spotkanie rozegrane zostanie na terenie niemieckiej drużyny. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec.

Mauricio Pochettino o pewności 

„Mamy pewność w każdego zawodnika, wierzę w nich. Naszą rolą jest patrzenie na wszystkich zawodników w czasie długiego sezonu. Wszyscy muszą czuć się potrzebni, by dawać z siebie jak najwięcej. Patrzymy na kapitana, na doświadczonych graczy, ale również na tych mniej. Wymagania moje są większe niż w przeszłości to bywało.”

O stratach bramek

„W każdym spotkaniu mogą zdarzyć się komplikacje. Jako trener zawsze staram się patrzeć tak, by poprawiać zespół. Jesteśmy na ten moment w fazie rozwoju naszej gry i taktyki. Chcemy się rozwijać, niektórzy gracze dopiero się docierają, inni poznają nowych kolegów. Środowe spotkanie będzie ciężkie, ale jesteśmy dobrze przygotowani. Cieszy nas też wynik pierwszego spotkania, ponieważ pewność siebie jest po naszej stronie.”

O trójce w obronie

„Są formacje, które pojawiają się na początku spotkania, są to tylko animacje. Nasz zespół wychodzi trójką, potem przechodzi na czwórkę a czasem obrońcy ruszają do pomocy. To wszystko zależy od miejsca gdzie znajduje się dany zawodnika na boisku, czy posiadamy piłkę. Możemy grać w różnych systemach i oczywiste jest, że możemy grać trójką.”

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *