28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.13godz.34min.
12.90 X3.60 22.15 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Georginio wijnaldum

Georginio Wijnaldum: Być efektywnym

Georginio Wijnaldum odpowiedział na kilka pytań w czasie konferencji prasowej przed kolejnym spotkaniem Ligi Mistrzów. Paryżanie zagrają z RB Lipsk. Zobaczcie co powiedział holender przed spotkaniem.

Georginio Wijnaldum o aklimatyzacji

„Styl jest inny od tego co znałem w Liverpoolu. Tam graliśmy razem długi czas a tutaj jest dużo rotacji, dużo zmian pozycji. Wszystko to robimy, by być gotowym w każdej sytuacji. Mamy nowy zespół, jest dużo nowych zawodników i potrzebujemy pograć trochę ze sobą, by się poznać. 

O systemie gry

„System nie zapewnia nam wygranych. On pomaga w niektórych sytuacjach, ale to zespół musi dać z siebie wszystko. Zawsze to jednak lepiej gdy mamy przygotowane różne warianty. Rywale mają ciężej jeśli chodzi o analizę naszej gry.”

O Messim i Mbappe

„Każdy zespół z Messim jest dużo silniejszą drużyną. Ale dla niego to również nowy rozdział w karierze. On też potrzebuje nas poznać. Jesteśmy silni jako zespół i zdolni zrobić wielkie rzeczy. Mbappe jest fantastyczny. Pokazał swoją jakość w tak krótkim czasie. Ciężko go porównać do jakiegoś zawodnika z którym grałem, ponieważ ma dużo jakość jak na swój wiek, do tego jest bardzo silny a stanie się jeszcze silniejszy.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *