01.01.1970, g. 00:00
vs
Do meczu pozostało:
-19139dn.-5godz.-30min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Widać ducha zespołu

Mauricio Pochettino zabrał głos na konferencji prasowej po spotkaniu z Lille. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec PSG. Do głosu dołączył również Gianluigi Donnarumma.

Mauricio Pochettino:

„Wygraliśmy i myślę, że byliśmy lepszym zespołem. Nie mam wątpliwości co do tego. Musimy grać z każdym spotkaniem lepiej. Dla nas taki występ nie jest w 100% zadowalający, ponieważ mamy zawodników, którzy mogą nam pomóc wygrywać w lepszym stylu. Muszę jednak pochwalić zawodników, ponieważ zaliczyli kolejną wygraną w tym sezonie a to jest ważne. Jestem zadowolony, ponieważ zespół pokazał ducha zespołu i charakter w tym spotkaniu. Zrobiliśmy wszystko, by je wygrać i tak się stało.”

Gianluigi Donnarumma:

„Było ciężej aniżeli się spodziewaliśmy. W przerwie trener przypomniał nam wiele rzeczy, które mieliśmy robić na boisku, by nasza gra wyglądała lepiej i tak się też stało. Wyzwoliliśmy presję na Lille i udało nam się strzelić dwie bramki. Wygraliśmy z zespołem, który prezentował się bardzo dobrze i możemy być zadowoleni. Nasza gra po przerwie znacząco się różniła i to zrobiło różnicę na naszą korzyść. Mamy wielki zespół w tym sezonie.”

 


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.