16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.45min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Widać ducha zespołu

Mauricio Pochettino zabrał głos na konferencji prasowej po spotkaniu z Lille. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec PSG. Do głosu dołączył również Gianluigi Donnarumma.

Mauricio Pochettino:

„Wygraliśmy i myślę, że byliśmy lepszym zespołem. Nie mam wątpliwości co do tego. Musimy grać z każdym spotkaniem lepiej. Dla nas taki występ nie jest w 100% zadowalający, ponieważ mamy zawodników, którzy mogą nam pomóc wygrywać w lepszym stylu. Muszę jednak pochwalić zawodników, ponieważ zaliczyli kolejną wygraną w tym sezonie a to jest ważne. Jestem zadowolony, ponieważ zespół pokazał ducha zespołu i charakter w tym spotkaniu. Zrobiliśmy wszystko, by je wygrać i tak się stało.”

Gianluigi Donnarumma:

„Było ciężej aniżeli się spodziewaliśmy. W przerwie trener przypomniał nam wiele rzeczy, które mieliśmy robić na boisku, by nasza gra wyglądała lepiej i tak się też stało. Wyzwoliliśmy presję na Lille i udało nam się strzelić dwie bramki. Wygraliśmy z zespołem, który prezentował się bardzo dobrze i możemy być zadowoleni. Nasza gra po przerwie znacząco się różniła i to zrobiło różnicę na naszą korzyść. Mamy wielki zespół w tym sezonie.”

 


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *