2dn.18godz.53min.
11.36 X4.75 28.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
PSG

[SKRÓT MECZU] PSG – Lille 2:1

PSG przysatąpiło do kolejnego ligowego spotkania. Rywalem był aktualny mistrz Francji Lille. Paryżanie chcieli za wszelką cenę zrewanżować się rywalom za porażkę w zeszłej kampanii mistrzowskiej.

Paryżanie rozpoczęli spotkanie z kilkoma zmianami w składzie. W bramce stanął Donnarumma, w ataku zabrakło chorego Mbappe, którego na szpicy zastąpił Messi. Był to jednak bardzo słaby występ Argentyńczyka, który został zmieniony w przerwie spotkania.

Paryżanie od początku spotkania grali dobrze, ale nie potrafili wyprowadzić ataku, który przyniósł bramkę. Rywale próbowali gry z kontry oraz strzelić bramkę po stałych fragmentach gry. Spore zagrożenie siał w obronie PSG Ikone. W 31 minucie rywale wyszli na prowadzenie po strzale Davida i do przerwy prowadzili 1:0.

Po zmianie stron PSG podkręciło nieco tempo gry, dobrze zaczął grać Angel Di Maria, który w 74 minucie zaliczył asystę przy bramce Marquinhosa. Di Maria został również bohaterem spotkania, ponieważ w 88 minucie umieścił piłkę w siatce dając trzy punkty PSG.