21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.39min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Zasłużyliśmy na wygraną

Mauricio Pochettino, Ander Herrera oraz Achraf Hakimi zabrali głos po spotkaniu z RB Lipsk. Paryżanie ze sporymi problemami wygrali mecz 3:2 i są liderem grupy.

Mauricio Pochettino:

„To było ciężkie spotkanie, ale finalnie jesteśmy zadowoleni, ponieważ mamy trzy punkty. Przed meczem ważne było utrzymanie pozycji lidera i to nam się udało. Graliśmy dziś przeciwko dobremu zespołowi, ale myślę, że zasłużyliśmy na wygraną. Mieliśmy problemy po stracie bramek i nie zaczęliśmy drugiej połowy tak jakbyśmy tego chcieli. Zespół pokazał jednak charakter kolejny raz w tym sezonie. Wiemy co musimy poprawić i pracujemy nad tym. Chciałbym jednak dziś pochwalić zawodników za to spotkanie.”

Ander Herrera:

„Cierpieliśmy w tym spotkaniu. Wiedzieliśmy przed spotkaniem, że rywale są dynamiczni i będą chcieli wygrać ponieważ mają zero punktów. Wiemy, że to ciężki zespół do gry ponieważ graliśmy przeciwko nim w ostatnich sezonach. Jesteśmy szczęśliwi, ale ciągle wiele możemy poprawić. Zaczęliśmy spotkanie dobrze, ale potem straciliśmy kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Takie sytuacje nie mogą się powtarzać. Wróciliśmy do gry w drugiej połowie i myślę, że zmiany nam w tym pomogły. Dodały nam więcej energii, zmieniliśmy system gry i nagle wszystko zatrybiło.”

Achraf Hakimi:

„To był prawdziwy mecz na miarę Ligi Mistrzów. Graliśmy dobrze, ale rywale również pokazali charakter. Padło dziś wiele bramek i jesteśmy szczęśliwi, że mamy trzy punkty. Ten zespół się nie poddaje, pracujemy ciężko, pokazujemy charakter i będziemy zawsze walczyć do końca.”


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *