Mauricio Pochettino przed RB Lipsk

Mauricio Pochettino zabrał głos na konferencji prasowej przed spotkaniem Ligi Mistrzów. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec przed kolejnym spotkaniem w europejskich pucharach.

Mauricio Pochettino o RB Lipsk

„Lipsk oraz nasza ekipa potrzebuje wygrać to spotkanie. Chcemy zdobyć trzy punkty by utrzymać się na pierwszym miejscu w tabeli. Rywale mają dużo energii, zawodników, którzy mają jakość, są agresywni. To będzie ciężkie spotkanie i nie mamy co do tego wątpliwości. Rywale na pewno będą dobrze zorganizowani w defensywie. Musimy zagrać inteligentnie w ataku i być świadomym, by nie narazić się na kontry rywali. Dominacja w posiadaniu piłki powinna być kluczowa w tym spotkaniu.”

O formie PSG

„Wygraliśmy ostatnie spotkanie, więc zapomnieliśmy już o wyniku z Rennes. Niektórzy zawodnicy zagrali w ostatnim czasie sporo spotkań, więc nie mieliśmy czasu na wspólne treningi. Pracujemy ciężko, wprowadzamy nowe rozwiązania, ale potrzebujemy czasu.”

Stałe fragmenty gry 

„Mamy w składzie zawodników światowej klasy. Wszyscy oni rozmawiają ze sobą i pozwalają rozegrać stały fragment temu, który czuje się najlepiej. Każdy z nich jest w stanie wykonać stały fragment w taki sposób, że zadecyduje on o naszej wygranej. Nie mamy hierarchii. To naturalne, by podejmowali sami decyzję.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *