21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.40min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mauricio Pochettino przed RB Lipsk

Mauricio Pochettino zabrał głos na konferencji prasowej przed spotkaniem Ligi Mistrzów. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec przed kolejnym spotkaniem w europejskich pucharach.

Mauricio Pochettino o RB Lipsk

„Lipsk oraz nasza ekipa potrzebuje wygrać to spotkanie. Chcemy zdobyć trzy punkty by utrzymać się na pierwszym miejscu w tabeli. Rywale mają dużo energii, zawodników, którzy mają jakość, są agresywni. To będzie ciężkie spotkanie i nie mamy co do tego wątpliwości. Rywale na pewno będą dobrze zorganizowani w defensywie. Musimy zagrać inteligentnie w ataku i być świadomym, by nie narazić się na kontry rywali. Dominacja w posiadaniu piłki powinna być kluczowa w tym spotkaniu.”

O formie PSG

„Wygraliśmy ostatnie spotkanie, więc zapomnieliśmy już o wyniku z Rennes. Niektórzy zawodnicy zagrali w ostatnim czasie sporo spotkań, więc nie mieliśmy czasu na wspólne treningi. Pracujemy ciężko, wprowadzamy nowe rozwiązania, ale potrzebujemy czasu.”

Stałe fragmenty gry 

„Mamy w składzie zawodników światowej klasy. Wszyscy oni rozmawiają ze sobą i pozwalają rozegrać stały fragment temu, który czuje się najlepiej. Każdy z nich jest w stanie wykonać stały fragment w taki sposób, że zadecyduje on o naszej wygranej. Nie mamy hierarchii. To naturalne, by podejmowali sami decyzję.”


Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *