21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.18godz.48min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino: Zasłużyliśmy na wygraną

Mauricio Pochettino oraz Colin Dagba zabrali głos po spotkaniu z Angers. Zobaczcie co powiedział szkoleniowiec PSG oraz nasz defensor.

Mauricio Pochettino: 

„Myślę, że zasłużyliśmy na wygraną, ponieważ byliśmy lepszym zespołem. Rywale to dobry zespół i musieliśmy zagrać dobre spotkanie. Jestem szczęśliwy po dzisiejszym meczu, mamy trzy punkty i teraz możemy ze spokojem przygotować się do spotkania z RB Lipsk. Dominowaliśmy w spotkaniu, mieliśmy około 75 % posiadania piłki, kreowaliśmy swoje szanse i to mi się podobało. Bramkę straciliśmy po kontrze, ale tak to w piłce bywa. Możesz kreować, szukać swoich szans a i tak nie strzelisz bramki. Dzisiaj udało nam się odwrócić losy spotkania i jesteśmy szczęśliwi.”

Colin Dagba:

„Widzieliśmy, że kilku zawodników przegapi to spotkanie. Wielu z nich wróciło po spotkaniach reprezentacji dopiero przed spotkaniem. Wiedzieliśmy również jak ważna jest wygrana w tym spotkaniu kiedy grasz w PSG. Musisz wygrywać będąc w tym zespole. Dziś widzieliśmy dobrą stronę PSG, przegrywaliśmy, ale udało się wygrać dzięki walce do końca. To ważne dla nas na kolejne spotkania. Trochę czasu minęło odkąd grałem  ostatni raz. Wyczekiwałem momentu powrotu na boisko i udało się. Brakowało mi gry i atmosfery szatni. Cieszę się, że mogłem znowu usłyszeć na boisku naszych fanów. Brakowało mi tego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *