20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.51min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Juan Pablo Sorin

Juan Pablo Sorin: Dumny z bycia kibicem PSG

Juan Pablo Sorin, były gracz PSG porozmawiał z oficjalną stroną PSG. Argentyński zawodnik opowiedział o swych odczuciach odnośnie ostatnich spotkań, historii Argentyńczyków w PSG oraz atmosferze jaka mu towarzyszyła.

Juan, oglądałeś ostatnio spotkanie PSG z Manchesterem City. Jakie emocje towarzyszyły Ci na tym meczu?

„Czułem się wspaniale, szczególnie po bramce Messiego. To był trudny mecz dla PSG, City zagrało bardzo dobrze i jest trudnym do pokonania zespołem. Podobał mi się duch zespołu, bramka Messiego i jego uczucie radości po nim. Oczywiście podobała mi się atmosfera na Parc Des Princes. Byłem z moją rodziną na tym spotkaniu i wszystkim się bardzo podobało.”

Argentyna oraz PSG mają wspólną, długą historię…

„Oczywiście, jestem dumny z tego, że tylu moich rodaków gra obecnie w PSG. Chciałbym im również podziękować za zdobycie Copa America. Myślę, że paryski klub jest bardzo lubiany przez Argentyńczyków. To pozytywne, gdy oglądasz spotkanie PSG i widzisz tylu rodaków w nim grających.”

Śledziłeś okienko transferowe PSG?

„Tak, było ono wspaniałem dla fanów, miasta i dla klubu. Kiedy znakomici zawodnicy są w zespole sytuacja się nieco zmienia. Mam nadzieję, że będą oni w stanie pociągnąć zespół poza swoje granice i poziom pójdzie znacznie wyżej. Paryżanie są teraz bardzo blisko wygrania Ligi Mistrzów, to marzenie wszystkich w tym mieście. Drużyna ma jakość i w każdym spotkaniu poprawia się taktycznie i fizycznie. Drużyna musi jeszcze zyskać mocne poczucie więzi i solidarności. Każdy z zawodników musi być częścią tej drużyny i grać zespołowo. To jest klucz do tego, by zajść daleko w stronę upragnionego celu.”

Twój pobyt w Paryżu był krótki, ale widać, że czujesz więź z klubem

„To dlatego, że stałem się również wielkim fanem. Grałem w jednym sezonie w PSG, ale był to sezon bardzo ważny dla mojej kariery. Nie tylko z powodu spotkań, bramek ale również relacji z fanami. Czułem się smutny w momencie gdy opuszczałem klub, ale coś z niego zostało we mnie do dzisiaj. Atmosfera, obecność tutaj daje mi wiele satysfakcji. Wracam tutaj chętnie, śledzę wiadomości o klubie, to naturalne. Jestem dumny, z tego, że jestem kibicem PSG.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *