26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.10min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Achraf Hakimi

Hakimi: Jestem zaskoczony zachowaniem Messiego

Achraf Hakimi to jedna z czołowych postaci naszpikowanej gwiazdami drużyny Paris Saint-Germain. W rozmowie z francuskim dziennikiem „L’Equipe” Marokańczyk przybliżył nieco to, jak prezentuje się Leo Messi w nowym, paryskim środowisku.

Hakimi zaskoczony postawą Messiego

W wywiadzie dla „L’Equipe” Hakimi podkreślił to, że Messi nie obnosi się niczym, co udało mu się wypracować przez tyle lat sukcesów. 23-latek był wręcz zaskoczony tym, jak cichy jest Argentyńczyk. To nie przeszkadza jednak w budowaniu relacji na boisku.

– Byłem zaskoczony, jak zwyczajnym i cichym człowiekiem jest Messi. Na boisku łatwo budować z nim relacje, ponieważ gdy oddaje mu piłkę, to wiem już, gdzie mogę ją dostać. Chcąc robić postępy, muszę cały czas go obserwować – to jak trenuje i jak gra. Na pewno pomaga też to, że mówimy w tym samym języku – powiedział Hakimi.

Hakimi jednym z liderów PSG

Do tej pory, Achraf Hakimi jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem PSG, spośród tych, którzy trafili do drużyny w tym okienku transferowym. Marokańczyk ma już trzy bramki ligowe na koncie, a do tego dołożył już dwie asysty. Na asystę do Messiego nadal musi jednak poczekać.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *