09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
5dn.10godz.25min.
11.20 X7.00 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino:Najlepszy mecz dla zawodników

Mauricio Pochettino zabrał głos na konferencji prasowej przed spotkaniem z Manchesterem City. Zobaczcie co miał do powiedzenia Argentyński szkoleniowiec.

Mauricio Pochettino o rywalach

„Pracujemy i zaliczamy progres, takie są fakty. Musimy przyjrzeć się miejscu w którym byliśmy a w którym jesteśmy teraz. Spotkamy się z Manchesterem City i zagramy przeciwko najlepszemu szkoleniowcowi Pepowi Guardiola. Rywale mają świetny zespół, który marzy o wygraniu Ligi Mistrzów. My również o tym marzymy, więc będzie to świetne spotkanie. Na ten moment być może rywale są delikatnie przed nami, ale wszystko może się zdarzyć w piłce.Postaramy się zagrać w swoim stylu, narobić problemów rywalowi i pokazać determinacje wygranej. Wiemy jakie są dobre i słabsze strony rywali i zamierzamy wykorzystać te słabsze. To mecz w którym zawodnicy mogą pokazać potencjał.”

O Messim i Verrattim 

„Marco trenował spokojnie w ostatnich dniach. Myślę, że będzie w składzie na ten mecz. Nie wiem jeszcze czy będzie w stanie zagrać od początku, ale jest taka możliwość. Messi jest w takiej samej sytuacji. Jego progres jest widoczny i również wydaje mi się, że będzie w składzie. Jest najlepszym piłkarzem, ale jest też jak każdy z nas człowiekiem. On również musi poznać nowych kolegów, sztab, klub oraz kulturę nowego kraju.Był w Barcelonie 20 lat i wszystko jest dla niego nowe. Z czasem wszystko zaskoczy pozytywnie, nie mam co do tego wątpliwości.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *